Drogowcy PB

Inżynieria Drogowa, Politechnika Białostocka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Kilka zmian na forum:

Aby wysyłać wiadomości nie trzeba się rejestrować, wystarczy wejść jako gość. Gość także może zakładać nowe tematy.

Wszystko anonimowo.


#1 2011-06-18 20:13:44

krzysiek_kar

Operator Łopaty

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 10
Punktów :   

ZMIANY!!!!!

W związku z problemami na naszej grupowej poczcie wpadłem na pomysł i obgadałem to z Karolem który jest administratorem forum i właśnie ww poczty. Pomysł polega na tym że ja i on będziemy mieli dostęp do poczty i utworzymy grupę adresów mail-owych( wszystkich ludzi z grupy drogowców)  na którą będą wysyłane wszystkie wiadomości które będą wrzucane na pocztę adres: drogipb@gmail.com   . Czyli działanie jest proste: KTOŚ COŚ WRZUCA I MY TO ROZSYŁAMY DO WSZYSTKICH 31 OSÓB. jest to jedyny sposób by nie bawić się w forum na którym linki wygasają a zarazem otrzymywać pomoce naukowe. WIEC KIERUJĘ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH DROGOWCÓW O WYSYŁANIE NA MÓJ ADRES: k.karwowski88@gmail.com    swoich osobistych adresów wraz z nazwiskiem na które będziemy wysyłać wiadomości. Jeśli są jakieś inne pomysły jesteśmy na nie otwarci:) PODAJCIE WIADOMOŚĆ DALEJ!!!!!!!!

Offline

#2 2011-06-18 20:54:00

łukasz

Robol

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

To nie lepiej żeby każdy założył sobie konto na Gmailu i ustawił tą funkcję, którą ty ustawiłeś? ( przesyłanie maili automatycznie z maila grupowego).

Offline

#3 2011-06-18 21:08:52

szyman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

Można tak zrobić, bo gmail chyba nie ma limitu adresów w tej opcji, tylko najlepiej zeby to byly adresy gmail. Tak więc niech każdy kto nie ma gmaila, niech zakłada.... jeżeli taka opcja wszystkim pasuje.

Offline

#4 2011-06-18 21:30:19

krzysiek_kar

Operator Łopaty

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

nie ma problemu tak tez można. I jak coś to dajcie znać żeby nie wysyłać:) mniej zachodu będzie tylko konta poróbcie:) a jak ktoś nie chce to będę wysyłał najwyżej:) tylko DAJCIE ZNAĆ:d

Offline

#5 2011-06-18 21:50:54

szyman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

Tak podsumowując:

Hasło na gmaila "drogipb" zostaje zmienione i nie dostępne dla wszystkich. Wszystkie materiały wysyłamy normalnie na "drogipb" a one same powysyłają się do ludzi którzy podadzą adres e-mail. Myślę, że to optymalne rozwiązanie warte wypróbowania. Pasuje ?

Offline

#6 2011-06-18 21:52:26

łukasz

Robol

Zarejestrowany: 2011-03-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

To jak możesz to objaśnij Krzysiek jak to skonfigurować? na obu skrzynkach trzeba to zatwierdzić?

Offline

#7 2011-06-18 22:07:19

szyman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

Wystarczy na swoim adresie w wiadomości kliknąć link aktywujący, trzeba teraz zebrać adresy. tylko nie wklejajcie ich na forum bo zaspamuje wam skrzynki.

Offline

#8 2011-06-18 22:36:53

szyman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

lipa, moim sposobem sie nie da, działa tylko na jednym koncie

Offline

#9 2011-06-18 22:47:51

krzysiek_kar

Operator Łopaty

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

czyli wracamy do wysyłania dla każdego...wiec nie ma co zakładać innej poczty...

Offline

#10 2011-06-19 09:41:21

Bartol

Robol

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: ZMIANY!!!!!

W opisie tematu jest napisane "poszukiwanie szczura". Ciekawe jak go teraz znajdziemy. Czy przypadkiem na korytarzach szkolnych nie rozmawialismy o tym zeby zmienic haslo i sprawdzic czy to jest ktos z naszej grupy czy nie? zebysmy tylko my mieli dostep do konta? Wtedy bysmy sprawdzili, jesli nadal wiadomości by znikały, podajemy ręke na korytarzu gnidzie i trzebaby podejmować kolejne środki. Średnio mi sie podoba to, ze ktos bez jakichkolwiek ustaleń z innymi zmienił sobie hasło i będzie mi rozsyłał wiadomości od wykładowców kiedy będzie miał czas a nie wtedy kiedy oni nam cos wyślą. Ja jestem za tym aby zmienić hasło i umówić się że nie dajemy go nikomu spoza dróg. A co inni o tym myślą? W końcu to nasz wspólny mail, więc decyzje powinniśmy podjąć razem, z tego co pamiętam nie mamy czegoś takiego jak szef grupy.

A tak w temacie:

http://www.youtube.com/watch?v=wWwt4mKl … re=related

pozdrawiam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anzi2010.pun.pl www.alohomora.pun.pl www.grove.pun.pl www.vt.pun.pl www.supernaruto.pun.pl