Drogowcy PB

Inżynieria Drogowa, Politechnika Białostocka

Ogłoszenie

Kilka zmian na forum:

Aby wysyłać wiadomości nie trzeba się rejestrować, wystarczy wejść jako gość. Gość także może zakładać nowe tematy.

Wszystko anonimowo.


#1 2010-12-27 18:24:29

szyman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 36
Punktów :   

Nowe forum studentów PB ID

Witam !

Wszyscy widzieli co się stało z naszą pocztą. Niestety, ktoś z naszych kolegów musi mieć coś nie tak z głową, żeby wywalać wszystkie posty z naszej poczty, już nie mówić o braku szacunku dla aktywnych uczestników naszego maila. No cóż... są ludzie i parapety.

Z tego powodu zapraszam do korzystania z nowego forum, gdzie mam nadzieję bez problemu będziemy mogli dyskutować i rozwiązywać nasze uczelniane problemy jak i pomagać sobie nawzajem. 

Tutaj chciałem także ogłosić, że zmieniam hasło do naszego maila, ja go założyłem, i ja go niestety kończę. Mam nadzieję, że aktywność z gmaila przeniesiecie na to forum. Wszystkie wiadomości wysyłane przez wykładowców będę wklejał tutaj.

Pozdrawiam !

Offline

#2 2010-12-28 14:45:07

zuza

Robol

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nowe forum studentów PB ID

ELo,
Z racjo tego, że nie chce mi się dochodzić jak założyć nowy wątek wrzucam tu pytania jakie były na zerówce u ziółka:

Opisowe:
1. Miary warunków ruchu ( podać) na drogach jedno  jezdniowych, dwu pasowych, dwukierunkowych i skrzyżowania bez sygnalizacji świetlnej ( wyjaśnić też pojęcie)
2. Geneza powstania programu GAMBIT. Główne problemy bezpieczeństwa ruchu w Polsce
3. Prognozowanie ruchu metodą trendów

Pytania krótkie:
1. SDR-...
2.współczynnik ruchu k15 jest równy jeden gdy...
3. pojazd umowny jest to...
4.przepustowość dwu pasowej drogi dwu kierunkowej wynosi:
- w przekroju-...
- w pasie ruchu-...
5. Krytyczne natężenie ruchu jest to...
6. Jaka jest różnica między wypadkiem a kolizją
7. Położenie ścieżek i chodników względem krawędzi jezdni
8. Minimalna skrajnia sygnalizacji świetlnej nad jezdnią wynosi...
9.Chłonność parkingowa rejonu...
10. Wyjaśnić P&R

Wsio...

A co do poczty, to trzeba mieć na serio popier_ _ _ _ _ e w głowie aby wszystko usunąć:/

Offline

#3 2010-12-30 17:27:50

jedrzej

Robol

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nowe forum studentów PB ID

forum to jest to

a ludzie to kuje wiadomo o tym od dawna

Offline

#4 2011-05-12 13:55:46

luxus

Gość

Re: Nowe forum studentów PB ID

siemka wszystkim
w jakim rozporządzeniu mogę zobaczyć albo skąd się dowiedzieć o przelicznikach pojazdów miarodajnych ( normatywnych lub umownych )??
a może w jakich dniach jakie są przeliczniki i jak się to oblicza??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmienmyswiat.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.kabum.pun.pl www.skrunowo.pun.pl www.304gdh.pun.pl